ThyssenKrupp
 
 

Ansatte





Morten Braastad- Administrerende direktør
 Telefon +47 21979740
 Mobiltelefon +47 957 13 300
 E-postmorten.braastad@tk-encasa.no



Linda Laskerud - HR / Regnskap
Telefon:+47 21979742
Mobiltelefon:
E-post:linda.laskerud@tk-encasa.no



 

Wenche Hadland Bergersen - Office Manager
Telefon: +47 21979745
Mobiltelefon:+47 48036508
E-post: ordre@tk-encasa.no
wenche.bergersen@tk-encasa.no      
 
  

Kjersti Straumsheim Nikolaisen-
Kontormedarbeider Salg
Telefon:+47 21979752
Mobiltelefon:+47 
E-post:kjerstistraumsheim.nikolaisen@tk-encasa.no
 

Nina Ellingsen - Kontormedarbeider Service
Telefon:+47 21979746
Mobiltelefon:+47 
E-post:nina.ellingsen@tk-encasa.no













Anne Lise Brattås- Kontormedarbeider Service
Telefon:+47 21979746
Mobiltelefon:+47 
E-post:annelise.brattas@tk-encasa.no



 
 
Olav Tvenge - Teknikker
Telefon: +47 21979700
Mobiltelefon:+47 90152405
E-post: olav.tvenge@tk-encasa.no
 


Nina Johansen - Resepsjonist
Telefon: +47 21979700
E-post: nina.johansen@thyssenkrupp.com

 
Anne Marie Karlsen - Prosjektkoordinator
Telefon:+47 21979751
Mobiltelefon:+47 95490553
E-post:annemarie.karlsen@tk-encasa.no











Anne Marie Karlsen - Prosjektkoordinator
Telefon:+47 21979751
Mobiltelefon:+47 95490553
E-post:annemarie.karlsen@tk-encasa.no










 

Anne Marie Karlsen - Prosjektkoordinator
Telefon:+47 21979751
Mobiltelefon:+47 95490553
E-post:annemarie.karlsen@tk-encasa.no










 

Pedro Felpeto - Operational manager (konstituert)
Telefon:+47 23173700
E-post:pedro.felpeto@tk-encasa.no
Pedro Felpeto - Operational manager (konstituert)
Telefon:+47 23173700
E-post:pedro.felpeto@tk-encasa.no
Pedro Felpeto - Salg
Telefon:+47 21979750
Mobiltelefon:+47 47710419
E-post:pedro.felpeto@tk-encasa.no

Pedro Felpeto - Salg
Telefon:+47 21979750
Mobiltelefon:+47 47710419
E-post:pedro.felpeto@tk-encasa.no
Pedro Felpeto - Salg
Telefon:+47 21979750
Mobiltelefon:+47 47710419
E-post:pedro.felpeto@tk-encasa.no
Pedro Felpeto - Salg
Telefon:+47 21979750
Mobiltelefon:+47 47710419
E-post:pedro.felpeto@tk-encasa.no
Pedro Felpeto - Salg
Telefon:+47 21979750
Mobiltelefon:+47 47710419
E-post:pedro.felpeto@tk-encasa.no

Pedro Felpeto - Salg
Telefon:+47 21979750
Mobiltelefon:+47 47710419
E-post:pedro.felpeto@tk-encasa.no



Bjørn Julseth - Operational Manager
Telefon:+47 21979755
Mobiltelefon:+47 48078598
E-post:bjorn.julseth@tk-encasa.no 
 

Volney Skien - Controller
Telefon:+47 23173700
E-post:volney.skien@tk-encasa.no
  

Pedro Felpeto - Salg
Telefon:+47 21979750
Mobiltelefon:+47 47710419
E-post:pedro.felpeto@tk-encasa.no